درباره ما

برند Creative پیشرو در صنعت صوت و سرگرمی های دیجیتالی و شنیداری در دنیا

این برند در سال ۱۹۸۱ در سنگاپور تاسیس شده و با هدف ایجاد کردن نحوه تعامل مصرف کنندگان رایانه های شخصی در حوزه محصولات چند رسانه ای به فعالیت خود ادامه می دهد. در حال حاضر این برند در زمینه ی تولید و معرفی محصولات بلندگوهای حرفه ای و محصولات صوتی قابل حمل ، انواع هدفون های حرفه ای و با کیفیت بالا و تولید محصولات خانواده Sound Blaster برای داشتن صدایی حرفه ای و قابل متمایز به ادامه فعالیت و معرفی تکنولوژی های انحصاری خود می پردازد. تمامی این محصولات باعث می شود تا در سرگرمی های صوتی و شنیداری شما تحولی تاثیر گذار را ایجاد کند تا در هر مکان و در هر زمان از شنیدن لذت ببرید.

دامنه ی استفاده از محصولات معرفی شده ما اکنون علاوه بر کامپیوتر های شخصی ، در گروه استفاده از محصولات موبایل ، اسمارت فون و کنسول های بازی نیز معرفی و شناخته شده است.

بر پایه ی تکنولوژی های انحصاری و نرم افزارهای اختصاصی ما قطعا حس شنیداری خود را بهبود خواهید داد و از شنیدن در هر کجا احساس متفاوت و دلنشینی را خواهید داشت.

باعث افتخار ماست که Creative در کشور عزیزمان بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد و به برندی با محصولات با کیفیت و تخصصی شناخته شده می باشد. هدف از طراحی این وب سایت معرفی محصولات جدید و تکنولوژی های ما می باشد تا بتوانیم ارتباط نزدیک تری را با فروشندگان و مصرف کنندگان ایجاد کنیم.